– Zespół

    • Kontrast
    • Układ
    • Czcionka

Zespół Stowarzyszenia Anthill tworzy grupa pasjonatów sztuki i kultury. Jesteśmy ludźmi, którzy pragną mieć realny wpływ w rozwój regionu w zakresie organizacji wydarzeń kulturalnych, społecznych oraz edukacyjnych. Charakteryzuje nas nieszablonowe podejście do realizowanych projektów, otwarte umysły oraz bogate doświadczenie.

 

Bartosz Niewiadomski

Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie oraz Executive Master of Business Administration (MBA) na Uniwersytecie Warszawskim. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Anthill. Zajmuje się administracją, koordynacją prac zespołu oraz wyznaczaniem strategii rozwoju organizacji. Doświadczenie w organizacjach pozarządowych zdobywał zarządzając Fundacją Krajobrazy. Współpracuje z partnerami, prowadzi negocjacje i kieruje pracami podwykonawców. Zarządzał ponad 100 projektami z zakresu kultury, dziedzictwa, architektury krajobrazu, partycypacji społecznej oraz projektami inwestycyjnymi. Doświadczony manager, zarządzający kadrą i efektywnie wdrażający strategie operacyjne w organizacjach.

b.niewiadomski@anthill.com.pl | 665-646-664

 

Karolina Niewiadomska

Członek Zarządu

Absolwentka Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Uczestnik i współautor licznych projektów z zakresu architektury krajobrazu, kultury i sztuki. Zajmuje się identyfikacja wizualną, koordynacją i edukacją w projektach. Doświadczenie zdobywała w organizacjach pozarządowych oraz przedsiębiorstwach prywatnych.

k.niewiadomska@anthill.com.pl

 

Małgorzata Głazowska

Koordynator Operacyjny

Koordynator operacyjny w Anthill, koordynator projektów w Archidiecezji Lubelskiej. Zarządza projektami inwestycyjnymi, kulturalnymi oraz społecznymi w kraju oraz za granicą. Odpowiedzialna za działalność operacyjną, budżetowanie oraz rozliczanie zadań. Wcześniej związana z branżą edukacyjną.

info@anthill.com.pl

 

 

 

Back to top